Hey Hondenliefhebbers
Gisteren iets ergs meegemaakt.
Voor onze Sookie die een nu een week bij ons is, heb ik een overdekte ren gemaakt waar ze de uurtjes die we weg zijn, kan in verblijven. Nu, ze blaft nog regelmatig als ze andere honden hoort of dingen die ze niet kan verklaren. Normaal dat dit beestje nog moet wennen na een week hier.
Nu, 's avonds komt mijn vrouw thuis, en zij vraagt of ik het dakje van de ren heb gemaakt voor aan te passen ofzo?? Ik wist niet wat ik zag. Het dak van de ren was WEG. Nergens in de tuin te vinden.
Ter info, het dak was een vastgevezen zwarte golfplaat van toch enig gewicht. Ik kijk over de muur van de buren, daar ligt het dak!!!
De buurman heeft gewoon het dak losgerukt en bij hem gelegd. Ik heb hem hier mee geconfronteerd en hij hield hem van de domme. Het is ook wel zo dat hij ouder is en regelmatig al in het zottekot heeft gezeten.
Zijn reactie" ah die platen? ik dacht dat die van mijn schoonzoon waren want hij is aan het verhuizen" ?????
Niemand kan die platen er af gerukt hebben dan hem!
Nu, waarom staat er vergiftiging in de titel. Niet dat ik hem ga vergiftigen maar ik ben even bij de buur iets verder gaan horen omdat zij ook al problemen heeft gehad met hem cfr de honden. Op een dag is haar hond binnen gekomen met bloed uit de bek. Dierenarts had geconstateerd dat hij rattenvergif heeft gegeten.........
Mijn vorige hond, de zwitserse herder Die ik 1 jaar had, is ook plots gestorven en had ook bloed uit zijn bek!!!! Toen stonden wij hier niet bij stil. Wij gaan er als normale mensen van uit dat mensen zo iets niet doen!
De buurman stond vroeger ook al bekend dat hij katten en dergelijke vergiftigde omdat hij vinken hield in zijn tuin. Nu niet meer.
Erg dat zo een mensen dingen doen toch??? Als mijn dak er nu nog eens af is, gaat mijn dak er eens afvliegen vrees ik. Laat staan als ik terug een dood hondje heb.
Probleem is dat politie niet veel kan doen zolang ik geen bewijzen heb...
Goeiemorgen trouwens :)


Reageren


















..